سوالات متداول

ew camp اولین وب سایت و کمپ آموزش تریکینگ به زبان فارسی و به صورت مجازی است ، همچنین در ew علاوه بر آموزش تریکینگ ، آموزش انواع سلاح سرد – آموزش سبک های ورزشی دیگر – آموزش زبان انگلیسی – فروش لوازم ورزشی و برگزاری مسابقات سلاح سرد فعالیت میکند.

برای مشاهده کلیپ ها در وب سایت روی لینک ” ew camp ” کلیک کنید
شرح این موضوع پیچیدگی خاص خود را دارد اما در جواب باید بگوییم که در ew تمامی آموزش های تریکینگ به زبان فارسی بوده و همچنین علاوه بر آموزش میتوانید از فروشگاه خود ew برای خرید لوازم تریکینگ اقدام کنید.
استفاده از آموزش ها بسیار ساده و با دسترسی آسان است ، با کلیک کردن روی گزینه آموزش از منو وب سایت میتوانید آموزش مورد نظر خود را انتخاب نمایید و لذت ببرید.

برای دیدن آموزش ها روی لینک ” آموزش ” کلیلک کنید
استفاده از فروشگاه بسیار ساده و با دسترسی آسان است ، با کلیک کردن روی گزینه فروشگاه از منو وب سایت میتوانید محصولات مورد نظر خود را انتخاب نمایید و درب منزل تحویل بگیرید.

برای رفتن به فروشگاه روی لینک ” فروشگاه ” کلیک کنید
استفاده از کتابخانه بسیار ساده و با دسترسی آسان است ، با کلیک کردن روی گزینه کتابخانه از منو وب سایت میتوانید کتاب مورد نظر خود را انتخاب نمایید و از خواندن آن لذت ببرید.

برای رفتن به کتابخانه روی لینک ” کتابخانه ” کلیک کنید
همان طور که میدانید ew camp دارای بخش آموزش میباشد ، مربیانی که توانایی آموزش مجازی را دارند میتوانند
با کلیک روی لینک ” ارتباط با مدیر ” فرم همکاری با سایت را پر کنند.

در جواب این سوال باید بگوییم ” بلی ” زیرا در ew تمامی آموزش های تریکینگ به صورت تخصصی و به زبان فارسی صورت میگیرد ، پس با جرعت میتوان گفت ew بهترین و کامل ترین وب سایتی است که آموزش تریکینگ را دارد.

برای آموزش تریکینگ روی لینک ” آموزش تریکینگ ” کلیلک کنید

در صورت بروز هر گونه مشکل شما میتوانید از طریق پشتیبانی آن را گزارش کرده و کمتر از 24 ساعت تیم پشتیبانی به آن رسیدگی خواهد کرد
مراجعه به پشتیبانی بسیار ساده و با دسترسی آسان است ، با کلیک کردن روی گزینه پشتیبانی از منو وب سایت میتوانید مشکل خود را گزارش کنید.

برای رفتن به پشتیبانی روی لینک ” پشتیبانی ” کلیک کنید
با دنبال کردن صفحه اینستاگرام ” ew_camp ” به راحتی از اخبار و تخفیف ها مطلع شوید.
در جواب این سوال باید بگوییم ” خیر ” ایجاد حساب در وب سایت به صورت رایگان میباشد .

برای ایجاد حساب روی لینک ” ایجاد حساب ” کلیک کنید
از طریق لینک ” اطلاعات سایت ” میتوانید جواب سوال را بیابید.